Kā atmaksāt?

Kā atmaksāt kredītu?

 • Atmaksāt kredītu Jūs varat savā tuvākajā bankas filiālē, pasta nodaļā vai izmantojot internetbanku, vai ierodoties jebkurā "E-Lats" vai "E-Kredīts" filiālē (filiāļu adreses meklējamas šeit).

Kā pagarināt kredīta atmaksas termiņu?

 • E-Kredīts piedāvā iespēju pārcelt aizdevuma atdošanas datumu, samaksājot pagarināšanas maksu pirms sākotnējā kredīta atdošanas termiņa beigām. Precīzu pagarināšanas summu varat noskaidrot savā Lietotāja profilā. Pēc pagarinājuma maksas apmaksas Jums jāizvēlas pagarinājuma termiņš no 7 līdz 30 dienām savā Lietotāja profilā.

 • Atcerieties, ka gadījumā, ja Jums ir noformēti vienlaikus divi kredīti E-Kredīts sistēmā, tad vispirms jāpārskaita pagarinājuma maksa par pirmo kredītu vai jāatmaksā pirmais kredīts, un tikai pēc tam Jūs varēsiet pagarināt otro kredītu.

Uz kurieni jāveic pārskaitījums un kas jānorāda maksājuma uzdevumā?

 • Veicot kredīta atmaksu, vai arī pārskaitot pagarinājuma maksu, maksājumā jānorāda sekojoša informācija:

 • Saņēmējs: SIA “E-Lats”

  Reģistrācijas numurs: 40003482835

  Maksājuma mērķis: Šeit norādiet savu personas kodu, Aizdevuma Nr.

  Maksājumu iespējams veikt uz sekojošiem kontiem:

  AS "Swedbanka": LV65HABA0551031318595
  AS "SEB banka": LV59UNLA0055000554750
 • Ja Jums nav bankas konts nevienā no norādītajām bankām, droši varat veikt maksājumu no citas bankas. Tikai ņemiet vērā, ka maksājums vienkārši tiks izpildīts nedaudz lēnāk un iespējams, ka mēs maksājumu saņemsim tikai nākošajā darba dienā. Sekojoši, informācija par veikto maksājumu var parādīties Jūsu Lietotāja profilā tikai nākošajā darba dienā.

 • Ja esat nolēmis veikt kredīta atmaksu vai pagarinājuma maksas pārskaitījumu no bankas, kas nav augstāk minēto sarakstā, tad iesakām veikt pārskaitījumu vismaz 1 darba dienu pirms kredīta atmaksas termiņa, lai izvairītos no kavējuma.